about

تاریخچه شرکت

کمبود منابع انرژی و همچنين ایجاد یک بستر مناسب به جهت بسط و گسترش ایمنی و امنيت شهری در کشورهای مختلف به خصوص در کشورهای در حال توسعه٬ نشان از اهميت شناسایی بخش های کليدی برای این کشورها دارد. در ادبيات برنامه ریزان و سياست گذاران٬ روش های مختلفی برای تعيين بخش های کليدی و پر اهميت جامعه هم در تئوری و هم در عمل شناخته شده است٬ یکی از رویکردهای مهم در این باره که بتازگی معرفی شده است٬ تلفيق مدرنيسم با تمامی آن سمبلها و المان هایی است که ما به صورت سنتی به آنها عادت و یا به معنای درست به آنها باور داریم. نتایج؛ گویای آن است که استفاده هم زمان از روش های مدرن و سنتی٬ نيازمند شناسایی دقيق و عملکرد صحيح این روش هاست. برای رسيدن بدین منظور٬ برآن شدیم که با ارائه خدماتی هم راستا با فرهنگ بومی ساختمان و همچنين متناسب با پيشرفته ترین تکنولوژیهای روز دنيا٬ گام هایی هرچند کوچک ولی استوار را برای رسيدن به این مهم برداریم. شرکت مهندسی هوشمندسازان از اوایل سال 1389 فعاليت خود را در زمينه هوشمندسازی،شبکه های کامپیوتری،دوربین مداربسته طراحی وب سایت و کامپیوتر های خانگی،اداری آغاز نمود. استفاده از مرغوب ترین و جدیدترین تجهيزات٬ به همراه تلفيق هنرمندانه خلاقيت و تکنولوژی٬ همواره راهگشای کارشناسان ما در راه خلق آینده ای مدرن٬ مطمئن و توأم با آسایش بوده است.

زیرا باور داریم که پيشگامان هرگز منتظر آینده نمی مانند٬ بلکه آن را خلق می کنند

بیشتر با ما آشنا شوید

برای آشنایی بیشتر با مدیران و مسئولین شرکت از طریق راه های ارتباطی ذیل مارا دنبال کنید

Free HTML5 Templates by FreeHTML5.co

حمیدرضاجریته

مدیریت آی تی

از جمله واجبات یک تیم پویا و کار آمد داشتن روحیه فعالیت تیمی میباشد، هریک از ما با انجام وظایف خود به طور احسن به این اهم دست پیدا کرده ایم.

Free HTML5 Templates by FreeHTML5.co

سهیل محمدی

مدیر عامل

سهیل محمدی متولد تهران مهندس فناوری اطلاعات،شبکه های گسترده و دارای مدارک دوره های هک و امنیت،امنیت سرور،کرک و لینوکس از گروه آشیانه و همچنین مدارک ام سی آی تی پی و ام سی اس سی (مهندسی شبکه ماکروسافت) از ماکروسافت،کار خودرا از سال 1389 به صورت رسمی و با فعالیت در شرکت هوشمند سازان آغاز نمود و با استعانت از پروردگار به کار خود با جدیت ادامه داده است.

Free HTML5 Templates by FreeHTML5.co

شاهین حکیم زاده

مدیریت داخلی

Quos quia provident consequuntur culpa facere ratione maxime commodi voluptates id repellat velit eaque aspernatur expedita. Possimus itaque adipisci.

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ما لطفا ایمیل خود را وارد کنید.